به نام خداوند بخشنده و مهربان
 

شرکت بازرگانی نشر کوکب قشم با بیش از 20سال سابقه و با هدف فراهم آوردن و مساعد کردن زمینه برای محققین، دانش‌ پژوهان، دانشگاهیان، صاحبان مشاغل و صنایع مختلف تاسیس شد تا امکان دسترسی راحت‌تر به منابع دانش روز دنیا را با رعایت قانون کپی رایت فراهم آورد.
این مجموعه برای دانشجویان، اساتید دانشگاه ، مدیران و متخصصان شرایطی را فراهم کرده که با استفاده از روش‌هایی جذاب و سازگار با محیط بومی به نتایج بهتر علمی و تحقیقاتی دست یابند. با بهره‌گیری از بهترین فن ‌آوری‌ها، محتوای پژوهش‌ محور و اثبات‌ شده دانشگاه‌های بزرگ دنیا را به کار گرفته‌ایم تا علاقمندان به بهترین شیوه ممکن از این امکانات استفاده کرده و بهترین نتایج را کسب کنند.
امید است با ایفای نقشی هر چند کوچک در ارتقای سطح دانش کشور، رسالت خود را به سرانجام برسانیم
شرکت بازرگانی نشر کوکب قشم واسطه ارائه خدمات و محصولات ناشران سرشناس دنیا همچون:
(مک گروهیل اجوکیشن)McGrow-Hill Education
(الزویر) Elsevier
 (لیپینکوت)Lippincott
(پیرسون) Pearson
  (سیج)Sage
(یوروسپن)Eurospan
  (کبی)CABI

و بسیاری از ناشران مطرح و موفق اروپایی و امریکایی است. این خدمات در زمینه‌های مختلف پزشکی، علوم پایه، علوم اقتصادی، مدیریت، حسابداری، مهندسی، زبان‌های خارجی، فن‌اوری الکترونیک و غیره است.
 
نقشه راه ما در ارائه خدمات به قشر فرهیخته به این ترتیب است
درک نیازها و تامین خواسته‌های مخاطبان با ارائه محصولات و کالاهای متنوع و به روز با هدف جلب رضایت مشتریان و نیز کسب سهم شایسته ای از بازار
ارتقای دانش، مهارت و توانایی کارکنان به عنوان منبع فکر و با ارزش ترین سرمایه های شرکت با هدف دستیابی به اهداف والای کیفی در کار و زندگی.
بالا بردن رقابت در بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان از طریق بهینه‌سازی هزینه‌ها و استفاده از حداکثر ظرفیت‌های موجود در ارائه محصولات با کیفیت و مناسب.
جلب و توسعه مشارکت کارکنان در ارائه روش‌های نوین کار با هدف بهبود مستمر.
 
                                                                                              
باور مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت بازرگانی نشر کوکب قشم، برآورده‌سازی زنجیره‌ای کارآمد و باکیفیت به عنوان سازمانی سرآمد است. این شرکت با انتشار و عرضه کتاب‌های روز دنیا تلاش می‌کند ارزش های ذاتی خدمات خود برای مصرف کنندگان را به نحوی ارتقا دهد تا نقشی پیش‌رو در ارائه این خدمات داشته باشد.
 
پرورش تقاضای پنهان
با انجام تحقیقات در بازار و مطالعه رفتار مصرف کنندگان توانسته‌ایم با شناسایی دقیق خواسته‌هاي مردم، بازار موجود تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی را براي عرضه بیشتر محصولات خود، رشد دهیم و با خلق محصولات جدید، بازارهاي جدید ایجاد نماییم و با تکرار این کار روش‌هاي شناسایی و پرورش تقاضا براي ارائه خدمات جدیدتر در این مجموعه را نهادینه کرده‌ایم.
حضور در عرصه های مختلف
شرکت بازرگانی نشر کوکب قشم اینک در عرصه های دیگری چون ارائه پایگاه های اطلاعاتی آنلاین، تهیه محتوای آموزشی الکترونیکی، زبان انگلیسی به کودکان فعالیت‌هایی داشته است. در کنار گسترش این عرصه ها، شرکت بازرگانی نشر کوکب قشم به دنبال گسترش هر چه بیشتر حوزه فعالیت های خود نیز است.
تبلیغات و توزیع صحیح و به موقع
شناسایی جامعه مخاطبان از لحاظ مولفه هاي جمعیت شناسی و روانشناختی و برقراری ارتباط بین یافته هاي مربوط به جغرافیای شهري و وضعیت خرده فروشی از دیگر اهداف شرکت بازرگانی نشر کوکب قشم است که به این منظور با ایجاد سامانه توزیع دقیق و کارآمد، ارسال به موقع کتاب‌ها و دیگر محصولات خود را میسر می کند. شرکت بازرگانی نشر کوکب قشم با طبقه بندی مشتریان و نیازسنجی مناسب در تلاش است دانشگاه، مدیران، متخصصین رشته‌های مختلف و همه کسانی را که از این خدمات استفده می‌کنند را به بهترین شیوه ممکن از اقدامات خود آگاه کرده و نیازهای آنها را در اسرع وقت به دست سفارش دهندگان برساند.
جلب اعتماد عمومی
به واسطه برآورده شدن به موقع و با کیفیت مناسب نیاز مخاطبان، شرکت بازرگانی نشر کوکب قشم از پایگاه خوب و جایگاه قابل اعتمادی در اذهان مشتریانی که از ما خرید کرده اند برخوردار شده است